služby / grafika a dizajn

Grafický dizajn

Tvoríme, nie vyrábame. Ak hľadáte niečo jednoduché, rýchle, "len-aby-bolo", ste na nesprávnej adrese. Je to klišé, ale pre nás je dizajn naozaj ešte stále zábavou a vášňou.

Dizajn a tvorba loga

Logo je to prvé, s čím vaši zákazníci prídu do styku. Reprezentuje vás, váš prístup k podnikaniu, malo by upútať a vzbudiť emócie. Snáď nechcete, aby prvý dojem bol "neprofesionalita", či?

Korporátna identita

Logo je začiatok - rovnako, ako účes, či topánky. Nemenej dôležitý je celkový dojem. Vieme vám vytvoriť komplexnú identitu firmy - od vizitiek, po spôsob potlače firemného lietadla a obrandovania personálneho kuchára.

Dizajn manuál

Nie je nič trápnejšie, ako mať dve rôzne potlačené firemné raketoplány. Zabráňte tomuto faux - pas a nechajte si vytvoriť dizajn manuál. Sľubujeme, že bude zrozumiteľnejší, ako návody v IKEA.

Propagačné materiály

Plagát na firemnú akciu? Billboard, ktorý bude fungovať? Leták digitálnou tlačou, katalóg offsetom, brožúru so slepotlačou, tri-fold s parciálnym UV lakom... Toto všetko vieme pre vás navrhnúť a vyrobiť. A popritom aj zrozumiteľne tieto pojmy vysvetliť, ak je záujem :)